Main menu

Ubezpieczenia grupowe i indywidualne – tanie ubezpieczenia w Szczecinie

Posiadanie ubezpieczenia nie jest tym samym co np. posiadanie nowego samochodu – nie zauważamy go na co dzień, podobnie jak, zajęci swoimi obowiązkami, nie jesteśmy w stanie każdego dnia dostrzegać jego zalet. Dopiero w przypadku śmierci najbliższej osoby, utraty zdrowia lub wartościowych przedmiotów doceniamy wartość ubezpieczenia. Dla tych, którzy nie chcą już dłużej zwlekać z zapewnieniem sobie spokojnej przyszłości, przygotowaliśmy bogatą ofertę ubezpieczeń obejmującą:

Ubezpieczenie majątkowe – najodpowiedniejsza troska o zdobywane latami lub gromadzone często wysiłkiem wielu pokoleń dobra materialne. Polisy majątkowe są stworzone z myślą o bezpieczeństwie człowieka: z jednej strony chronią przed konsekwencjami finansowymi związanymi ze zniszczeniem lub utratą majątku, z drugiej strony zabezpieczają interesy osób, które wskutek złego losu mogą zostać poszkodowane.

W naszej agencji zabezpieczysz  nieruchomości – np. dom lub mieszkanie od ognia, zalania i innych zdarzeń losowych, kradzieży, dewastacji itp.; elementy małej architektury; wierzytelności; sprzęt elektroniczny; oszczędności; drogocenne przedmioty.

Ponadto oferujemy ubezpieczenia na życie – to najbardziej rozsądna forma finansowego zabezpieczenia rodziny na wypadek śmierci posiadacza polisy. Wśród nich oferujemy polisy:

  • zapewniające bezpieczeństwo naszych najbliższych – w przypadku śmierci głównego żywiciela rodziny jego najbliższa rodzina otrzymuje świadczenie ubezpieczeniowe;
  • posagowe – dla dziecka na studia lub start w dorosłe życie. Wpłacając systematycznie niewielkie kwoty pieniędzy, można stworzyć spory kapitał dla dziecka, które wykorzysta zebrane środki wchodząc w dorosłość,
  • zabezpieczające spłatę kredytu/ kredytów – standard w przypadku zaciągania kredytu w Polsce, wymagane przez większość banków. W tym przypadku polecamy nabyć terminową polisę na życie.
  • zapewniające dodatkowy kapitał na emeryturę – proponujemy Indywidualne Konta Emerytalne, Pracownicze Programy Emerytalne, prywatne programy inwestycyjne, ubezpieczenia uniwersalne z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi oraz ubezpieczenia na dożycie,
  • ubezpieczenia grupowe (pracownicze) –dla firm, które mogą ubezpieczyć pracowników i ich rodziny. Szeroki zakres świadczeń odszkodowań i ubezpieczenia za niewielką składkę, którą deklaruje wpłacać grupa. U nas uzyskasz indywidualne ubezpieczenia grupowe, dla klientów prowadzących działalność jednoosobową oraz bezrobotnych.

Multiagencja Kredyty-Ubezpieczenia to ubezpieczenia o szerokim zakresie – obejmują m.in. uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu, narodziny dziecka, śmierć rodzica/teścia oraz ciężkie choroby. Nie ukończyłeś jeszcze 60 roku życia? Nasza oferta jest dla Ciebie – comiesięczny koszt składki to jedynie 15 zł!  Podpisanie polisy w agencji lub dojazd do klienta gratis!

Przygotowując naszą ofertę ubezpieczeń, nie mogliśmy nie pamiętać o osobach posiadających samochód lub podróżujących – im możemy zaproponować:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne – ubezpieczenia dla wszystkich posiadaczy i użytkowników samochodów, OC, AC, Assistance,
  • Ubezpieczenia turystyczne – chronią zarówno grupy (wycieczki, wyjazdy zorganizowane), jak indywidualnych turystów przed konsekwencją nieszczęśliwych wypadków (NWW), pozwalają zadbać o bezpieczeństwo bagażu lub o zdrowie (również w ramach Unii Europejskiej dają znacznie szerszy zakres świadczeń medycznych czy ratowniczych niż w przypadku ubezpieczenia społecznego z kartką EKUZ). Oferujemy ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy krajowe i zagraniczne;

Niezwykle ważnym elementem naszej oferty jest ubezpieczenie zdrowotne – gwarancja dostępu do najlepszej opieki medycznej w całym kraju dla Ciebie i Twojej rodziny. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne zapewni duży komfort, skracając czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty, na potrzebne badania diagnostyczne czy na dalsze leczenie. Wyjątkowo prosta procedura – wypełniasz formularz, a my znajdujemy najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny ofertę ubezpieczenia zdrowotnego!

Nasza oferta jest nieustannie rozwijana dzięki kilkunastu bankom, zaufanym instytucjom pozabankowym oraz agencjom ubezpieczeniowym takimi jak:
agencje