Main menu

Agenci ubezpieczeniowi w Ubezpieczenia-Kredyty – doświadczenie w trosce o Twoje finanse

szczecin ubezpieczenia

Kluczowymi zasadami, którymi kierujemy się prowadząc naszą działalność, jest transparentność warunków, na podstawie których udzielamy ubezpieczeń, kredytów i pożyczek, odpowiedzialność za finanse naszych klientów oraz elastyczność. Z klientami komunikujemy się mailowo, telefonicznie lub osobiście – spotkamy się z Tobą w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu (nawet o 20:00 w Twoim domu, jeżeli wymagają tego okoliczności). Za darmo dojeżdżamy do naszych klientów w Szczecinie, Policach, Goleniowie, Stargardzie Szczecińskim, Kamieniu Pomorskim, Czaplinku, Nowogardzie, Łobzie, Gryfinie, czy oddalonym 100 km od Szczecina Dębnie.

Stąpaj po sprawdzonym gruncie z multiagencją Ubezpieczenia-Kredyty!

Współpraca z biurem Ubezpieczenia-Kredyty to gwarancja spokoju i poczucia bezpieczeństwa w nieprzewidywalnych i trudnych czasach. Uzyskanie ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia domu nie jest czymś, z czym warto zwlekać – zgłoś się mailowo, telefonicznie lub osobiście do naszej multiagencji ubezpieczeniowej i zabezpiecz swoją przyszłość!

Nasi przedstawiciele

ubezpieczenia oc szczecinNazywam się Anna Gruno i prowadzę firmę Ubezpieczenia-Kredyty w Szczecinie. Przygotowuję kompleksowe oferty na miarę Twoich oczekiwań. Specjalizuję się w finansach, rachunkowości, bankowości. 11 lat pracowałam w bankach, zajmując się m.in. kredytami. Znam niemal wszystkie niuanse negocjacji dotyczących pożyczek i hipotek – tel. 501 619 105.
kredyty hipoteczne szczecinW biurze Ubezpieczenie-Kredyty w Szczecinie zajmuję się doborem odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia, po uprzedniej analizie ryzyka oraz Twoich potrzeb. Od lat w naszym zespole wybieramy najlepsze oferty dla naszych klientów. Zapraszam na spotkanie!
– Waldemar Gruno, ubezpieczenia, tel. 501 509 831.

Ubezpieczenia-Kredyty Anna i Waldemar Gruno Szczecin