Main menu

Kredyty hipoteczne i pożyczki gotówkowe w ofercie Ubezpieczenia-Kredyty – Szczecin

Oferta multiagencji ubezpieczeniowej Ubezpieczenia-Kredyty to przede wszystkim bogaty wybór ubezpieczeń majątkowych i na życie, ale także możliwość uzyskania kredytu gotówkowego lub szybkiej pożyczki, na którą musisz czekać tylko jeden dzień! To samo dotyczy kredytu hipotecznego w przypadku przedstawienia promesy – uzyskanego z banku zaświadczenia o zdolności kredytowej. W sytuacji braku takiego dokumentu całość procedury trwa od dwóch do sześciu tygodni.

Przerażają Cię długie tygodnie kompletowania niezbędnych dokumentów, kontaktowania się z bankiem i dopełniania wielu innych, kłopotliwych formalności? Nie martw się – nasi agenci ubezpieczeniowi poprowadzą Cię przez meandry bankowych ofert aż do uruchomienia kredytu – nawet gdy już osiągniesz swój cel, nadal możesz liczyć na naszą pomoc oraz pełne odpowiedzi na nurtujące wątpliwości i pytania. Ponadto, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w tej materii, negocjujemy z bankami marże i prowizje na kredyty gotówkowe i mieszkaniowe, przy czym warunki kredytowe są indywidualnie uzgadniane przez nas na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. W przypadku kredytów, które przeciągają się w czasie np. kredytów remontowych lub budowlanych, pomagamy klientom w spełnianiu w banku kolejnych warunków do wypłat kolejnych transz.

Obiecujemy nie tylko to, że Twój plan uzyskania kredytu gotówkowego lub hipotecznego dojdzie do skutku, ale także kompleksową opiekę przy załatwianiu formalności – to wszystko w niewygórowanej cenie. Niezależnie czy potrzebujesz ubezpieczenia grupowego, kredytu hipotecznego bądź szybkiej pożyczki gotówkowej – możesz zgłosić się do nas! Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Szczecinie, kontaktu telefonicznego lub mailowego!